No Products in the Cart
Specifications:
WARNING: Do not inflate over 2 psi without an external tire.
Package included
Specifications
| Brand | ZTTO |
| ColorStyle | F |
| Packaging Type | Paper Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.090kg |
| Volume Weight | 0.090kg |
| Package Length | 20.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 2.000cm |

