No Products in the Cart
Automatic tightening, hold your phone firmly
You can adjust the viewing angle of the phone holder freely
High strength and durable, stable installation
It will not block the screen and buttons of the phone
It can hold the phone during the riding, make the riding safer and more convenient
Suitable for bikes, parts of motorcycles and electric bikes
Specification:
Brand: WEST BIKING
Material: aluminum alloy
Weight: 228g
Compatible with
Package included
Specifications
| Brand | WEST BIKING |
| Color | As Shown |
| Mount Type | Bicycle Mounts,Motorcycle Mounts |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| Gross Weight | 0.315kg |
| Volume Weight | 0.240kg |
| Package Length | 14.800cm |
| Package Width | 11.500cm |
| Package Height | 6.300cm |

