No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.050kg |
| Volume Weight | 0.025kg |
| Package Length | 17.500cm |
| Package Width | 3.600cm |
| Package Height | 1.800cm |

