No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.306kg |
| Volume Weight | 0.219kg |
| Package Length | 17.800cm |
| Package Width | 11.000cm |
| Package Height | 5.000cm |

