No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.314kg |
| Volume Weight | 0.106kg |
| Package Length | 17.400cm |
| Package Width | 6.800cm |
| Package Height | 4.000cm |

