No Products in the Cart
Specifications:
Notes:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | Green |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.325kg |
| Volume Weight | 0.202kg |
| Package Length | 17.800cm |
| Package Width | 10.800cm |
| Package Height | 4.700cm |

