No Products in the Cart
Specifications:
Notes:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.398kg |
| Volume Weight | 0.185kg |
| Package Length | 17.500cm |
| Package Width | 10.500cm |
| Package Height | 4.500cm |

