No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.790kg |
| Volume Weight | 0.230kg |
| Package Length | 15.000cm |
| Package Width | 9.000cm |
| Package Height | 7.600cm |

