No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | TANK007 |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.272kg |
| Volume Weight | 0.227kg |
| Package Length | 16.500cm |
| Package Width | 11.600cm |
| Package Height | 5.300cm |

