No Products in the Cart
Specification:
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | Light Purple |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.594kg |
| Volume Weight | 1.538kg |
| Package Length | 44.000cm |
| Package Width | 26.000cm |
| Package Height | 6.000cm |

