No Products in the Cart
Specification:
Material: ABS+PC
Battery: 1200 mAh, 3.7V
Size: 15.3*3.6*3.3cm
W678-1/W678-2: XPG+COB
W678-3: COB
Charging time: about 3 hours
Use time: about 2-3 hours (strong light), about 5-6 hours (low light)
W678-3: Main light, strong white light-weak-flashing
W678-1/W678-2: Main light: white light: strong-weak-flashing; side light: white light: strong-weak-flashing, induction mode
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| ColorStyle | B |
| Packaging Type | No Package |
| Gross Weight | 0.203kg |
| Volume Weight | 0.211kg |
| Package Length | 16.300cm |
| Package Width | 9.300cm |
| Package Height | 6.200cm |

