No Products in the Cart
Enough inside room for long rides, holds battery, energy gel, small tire pump, repair kits, keys, wallet, etc.
0.3mm high sensitive TPU film window helps you use cellphone easily while riding, great way to see your activity while using Strava and maps on a ride
The headphone jack on the phone pouch let you enjoy music while cycling or training
Soft rubber zipper pulls make it convenient to open & close
Fits for most mountain, road and commute bikes
6.8 inches phone bag are compatible with iPhone 12 Pro Max/12 Pro
Product Size: 24 x 10 x 8.2cm
Package included
Specifications
| Brand | ROCKBROS |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.263kg |
| Volume Weight | 0.961kg |
| Package Length | 26.000cm |
| Package Width | 15.000cm |
| Package Height | 11.000cm |

