No Products in the Cart
Curved handle, ergonomic, effortless. Edge deburring , no scratch
Exquisite and compact, easy to use
Suitable for car shop, studio, DIY enthusiasts
Small size design, easy to put into the backpack, tail bag, easy to carry when going out
Delivery with chain hook
Notes:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!
2. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement.
Specifications:
Main material: Steel
Size: 93x35x10mm/3.66*1.38*0.39"
Net weight: 52g
Package included
Specifications
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.059kg |
| Volume Weight | 0.032kg |
| Package Length | 9.300cm |
| Package Width | 9.500cm |
| Package Height | 1.600cm |

