No Products in the Cart
Specification:
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.105kg |
| Volume Weight | 0.099kg |
| Package Length | 15.800cm |
| Package Width | 7.000cm |
| Package Height | 4.000cm |

