No Products in the Cart
Specification:
Note: The product itself does not carry electricity. To use the heated function requires you to use your own 5V/2A 10000mAh power bank to power this cushion, only that it will be used for 4.5-10 hours (the higher the gear, the shorter the use of time)
Package included
Specifications
| Brand | Mydays Outdoor |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.336kg |
| Volume Weight | 0.536kg |
| Package Length | 21.000cm |
| Package Width | 19.000cm |
| Package Height | 6.000cm |

