No Products in the Cart
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | Silver |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.039kg |
| Volume Weight | 0.014kg |
| Package Length | 5.000cm |
| Package Width | 3.500cm |
| Package Height | 3.500cm |

