No Products in the Cart
Durable weather-resistant nylon sleeve prevents scratches
Lightweight and portable, easy to carry, convenient and practical
Two keys matching the safety lock, convenient to lock your bicycle, guard against theft
Suitable for bike, bicycle, cycle, gates etc.
Specification:
Material: Manganese steel
Size: Total length 100cm, Chain length 80cm ,Lock Length 5cm
Package included
Specifications
| Packaging Type | Plastic Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.375kg |
| Volume Weight | 0.111kg |
| Package Length | 15.000cm |
| Package Width | 11.000cm |
| Package Height | 3.000cm |

