No Products in the Cart
High quality oxidized aluminum alloy, high temperature resistant, abrasion resistant, non-stick, easy to clean
Specification:
Package included
Specifications
| Brand | HALIN |
| Color | Black |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.969kg |
| Volume Weight | 1.005kg |
| Package Length | 18.800cm |
| Package Width | 18.800cm |
| Package Height | 12.700cm |

