No Products in the Cart
Made of high-quality aluminum alloy material, the handlebar is sturdy and durable
Featuring with high strength and high toughness, the handlebar is not easy to deform
Both ends of the handlebar have length scales
Specifications:
Material: aluminum alloy
Size: 31.8*780mm
Application: mountain bike
Net weight: about 370g
Package included
Specifications
| Brand | GUB |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.423kg |
| Volume Weight | 0.217kg |
| Package Length | 79.000cm |
| Package Width | 3.500cm |
| Package Height | 3.500cm |

