No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | GOUNOD |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.071kg |
| Volume Weight | 0.128kg |
| Package Length | 19.000cm |
| Package Width | 15.000cm |
| Package Height | 2.000cm |

