No Products in the Cart
Made of aluminum alloy, durable and high temperature resistant
Equipped with mesh bag for easy carrying
Suitable for 1-2 people use
Specification:
Model: DS200
Material: oxidized aluminum alloy
Frying pan size: 158*37mm
Small pot size: 136*68mm
Bowl: diameter 11cm * height 4cm
Lid: diameter 13.8cm
Net weight: 328g
Package included
Specifications
| Brand | AOTU |
| Color | Green |
| Packaging Type | Colored Box |
| Gross Weight | 0.581kg |
| Volume Weight | 0.627kg |
| Package Length | 17.600cm |
| Package Width | 17.300cm |
| Package Height | 9.200cm |

