No Products in the Cart
4-in-1 Camping Utensil: It combines the spoon, knife, fork and bottle opener
Separable Design: You can separate the spoon and fork with simple steps
High-quality: Food-grade stainless steel with round edges, safe and durable to use
Portable: Foldable and lightweight, easy to carry anywhere you want
Application: Suitable for camping, picnic, mountaineering, outdoor adventure, etc.
Specification:
Material: Stainless Steel
Unfolding Size: 2 x 17.7cm
Folding Size: 10.5cm
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | Black |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.144kg |
| Volume Weight | 0.038kg |
| Package Length | 11.500cm |
| Package Width | 4.000cm |
| Package Height | 3.700cm |

