No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Certificate | CE-EMC,CE-RoHS,FCC-SDoC |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 0.559kg |
| Volume Weight | 0.624kg |
| Package Length | 19.300cm |
| Package Width | 15.200cm |
| Package Height | 9.500cm |

