No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | Orange |
| Packaging Type | Colored Box |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.314kg |
| Volume Weight | 0.151kg |
| Package Length | 14.500cm |
| Package Width | 10.300cm |
| Package Height | 4.500cm |

