No Products in the Cart
USB charging and portable design for easy carrying and use when going out
Made of premium material, anti-aging, waterproof, and durable
There are 3 light modes to meet your different lighting needs
It can be hung or placed horizontally, adding color to outdoor camping
Suitable for camping, night fishing, cave, outdoor training, travel, etc.
Specifications:
Material: Iron+ABS
Size: Approx. 14 x 9.85cm/5.51 x 3.88inch
Battery Capacity: 2000mAh (Included)
Features: Portable, Waterproof, Rechargeable
Package included
Specifications
| Brand | ESLNF |
| Color | Red |
| Packaging Type | Paper Box |
| Gross Weight | 0.392kg |
| Volume Weight | 0.376kg |
| Package Length | 15.500cm |
| Package Width | 10.400cm |
| Package Height | 10.400cm |

