No Products in the Cart
High-quality fabric, double-sided waterproof, solid, and durable
The grommet design allows you to stake it on the ground to prevent shifting
Foldable and portable, easy to store and carry around
Suitable for camping, BBQ, beach, park, picnic, vacation, hiking, etc.
Specifications:
Material: PU Cloth, Nylon
Unfold Size: 200 x 75cm
Folding Size: 15 x 19.5cm
Feature: Portable, foldable, waterproof
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| ColorStyle | C |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.678kg |
| Volume Weight | 0.496kg |
| Package Length | 27.000cm |
| Package Width | 20.500cm |
| Package Height | 4.000cm |

