No Products in the Cart
Specifications:
How to Use:
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | As Shown |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.308kg |
| Volume Weight | 0.887kg |
| Package Length | 33.000cm |
| Package Width | 15.000cm |
| Package Height | 8.000cm |

