No Products in the Cart
Package included
Specifications
| Brand | ZTTO |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.196kg |
| Volume Weight | 0.048kg |
| Package Length | 16.800cm |
| Package Width | 4.000cm |
| Package Height | 3.200cm |

