No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | WEST BIKING |
| ColorStyle | A |
| Packaging Type | Paper Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.606kg |
| Volume Weight | 1.081kg |
| Package Length | 26.800cm |
| Package Width | 20.000cm |
| Package Height | 9.000cm |

