No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | WEST BIKING |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.259kg |
| Volume Weight | 0.188kg |
| Package Length | 14.300cm |
| Package Width | 12.500cm |
| Package Height | 4.700cm |

