No Products in the Cart
Protects you well from harmful UV, wind, dust, bugs, etc
Made of soft and breathable ice silk fabric, fast sweat drying and make your skin fresh and cooling all day
Multiple wearing methods, such as face mask, headwrap, neck gaiter, scarf, bandana, sweatband, headband, armband, wristband and more
Perfect for all types of outdoor activities like fishing, kayaking, hiking, motorcycling, biking, trekking, hunting and more
Specifications:
Material: Ice Silk
Size: 31*25.5cm
Package included
Specifications
| Brand | WEST BIKING |
| ColorStyle | B |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.054kg |
| Volume Weight | 0.040kg |
| Package Length | 15.000cm |
| Package Width | 12.000cm |
| Package Height | 1.000cm |

