No Products in the Cart
PU EVA material, with waterproof zipper, effectively protect the contents of the bag. The front part of the sun visor effectively blocks part of the light, making the screen display clearer and TPU screen touch smoother. Headphone jack design allows you to enjoy the fun of music cycling.
Hooded integrated with headphone jack and side reflective strip
Two-way pull waterproof zipper
Adding two side bags with large capacity, can be classified storage
Craft: sewing
Material: PU+ EVA composite material, 210D nylon liner
Sunshade material: transparent sensitive TPU touch film
Size: 18*15*17cm
Weight: 275g
Package included
Specifications
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.315kg |
| Volume Weight | 0.706kg |
| Package Length | 20.000cm |
| Package Width | 15.000cm |
| Package Height | 10.500cm |

