No Products in the Cart
Improved six-point fixed stable design, new extension bracket arm
Screw type telescopic fixing bracket, supports mobile phones within 3.5-6.2 inches
Fixed part with cushion design, protecting your device from scratches
Stable and firm, super durable with nice appearance
Aluminum alloy material, durable and fashionable in appearance
Allowing you to go out riding easy to enjoy music/navigation
Compatible with:
iPhoneX / 8 Plus / 7 / 7 Plus
Other smartphones measuring from 55mm-100mm width
Compatible with
Package included
Specifications
| Brand | GUB |
| Color | Silver |
| Mount Type | Bicycle Mounts,Motorcycle Mounts |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.194kg |
| Volume Weight | 0.112kg |
| Package Length | 15.500cm |
| Package Width | 9.800cm |
| Package Height | 3.300cm |

