No Products in the Cart
Specifications:
Package included
Specifications
| Brand | ENLEE |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Paper Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.274kg |
| Volume Weight | 0.131kg |
| Package Length | 14.000cm |
| Package Width | 9.700cm |
| Package Height | 4.300cm |

