No Products in the Cart
Specification:
Package included
Specifications
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 1.344kg |
| Volume Weight | 0.274kg |
| Package Length | 18.500cm |
| Package Width | 11.000cm |
| Package Height | 6.000cm |

