No Products in the Cart
Made of stainless steel, it won't bend or break when in use
Great for camping, patios, lawns, backyards
Use this grill for pulled smoked sausage, brisket, turkey, fish, salmon, corn, vegetables and more
Comes with a delicate cloth bag for easy storage. It keeps tools organized
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.868kg |
| Volume Weight | 0.558kg |
| Package Length | 38.900cm |
| Package Width | 12.800cm |
| Package Height | 5.000cm |

