No Products in the Cart
Specification:
Package included
Specifications
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English |
| Gross Weight | 1.175kg |
| Volume Weight | 1.253kg |
| Package Length | 23.500cm |
| Package Width | 17.000cm |
| Package Height | 14.000cm |

