No Products in the Cart
Waterproof bag
Suitable for all kinds of weather and snorkeling
Removable design, easy to carry
You can put cards, keys, kettles and other travel items
Name: Bicycle waterproof saddle bag (cushion bag)
Material: Nylon
Capacity: 1L
Dimension: 18 x 7.5 cm
Package included
Specifications
| Brand | ROCKBROS |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Colored Box |
| Plug Type (For Supply) | N/A |
| User Manual (Language) | English and Chinese |
| Gross Weight | 0.204kg |
| Volume Weight | 0.409kg |
| Package Length | 22.000cm |
| Package Width | 10.000cm |
| Package Height | 8.300cm |

