No Products in the Cart
Specification:
Note: The product itself does not carry electricity. To use the heated function requires you to use your own 5V/2A 10000mAh power bank to power this cushion, only that it will be used for 4.5-10 hours (the higher the gear, the shorter the use of time)
Package included
Specifications
| ColorStyle | A |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| User Manual (Language) | No User Manual |
| Gross Weight | 0.263kg |
| Volume Weight | 0.454kg |
| Package Length | 30.500cm |
| Package Width | 19.000cm |
| Package Height | 3.500cm |

