No Products in the Cart
This BBQ set includes all the tools you need, such as tongs, fork, utility knife, spatula, grill brush, cleaning brush, insulated gloves, tote bag
Made of high-quality stainless steel, which is rust-proof and high-temperature resistant. You can use it longer
Perfect heft, long enough and ergonomic grill handles, easily skewer, grab a whole chicken, flip briskets
Specifications:
Material: Stainless steel
Quantity: 7Pcs/Set
Package included
Specifications
| Brand | N/A |
| Color | As Shown |
| Packaging Type | Simple PP Bag |
| Gross Weight | 0.974kg |
| Volume Weight | 0.655kg |
| Package Length | 39.000cm |
| Package Width | 15.000cm |
| Package Height | 5.000cm |

